-20% z kodem: pierwszydzienlata na wszystkie produkty - ważny do 23.06

Wiemy, że Ziemia jest tylko jedna dlatego w trosce o środowisko minimalizujemy zużycie plastiku do absolutnego minimum oraz zachęcamy do wyboru darmowej wysyłki poprzez Paczkomat w celu zmniejszenia zużycia dwutlenku węgla.

Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania, dlatego jeśli pracujesz w branży ślubnej, jesteś fotografem czy influencerem skontaktuj się z nami.  Chętnie pomożemy przy sesji zdjęciowej lub wzbogacimy Twoją ofertę produktów w sklepie.
Tak, jesteśmy lokalną firmą zarejestrowaną w Polsce,z polskim kapitałem dlatego kupując nasze produkty wspierasz polską gospodarkę.
Większość biżuterii wykonana jest z najwyższej jakości stopów jubilerskich. Nasza biżuteria jest wolna od substancji takich jak kadm, nikiel czy ołów, dzięki czemu jest bezpieczna dla zdrowia oraz nadaje się do noszenia przez osoby z alergią. Część naszej biżuterii pokryta jest 18 karatowym złotem. W opisie takiego produktu znajduje się informacja, że produkt jest pozłacany.  Aby zapewnić atrakcyjną cenę produktu diamenty zastąpiliśmy najwyższej jakości cyrkoniami, które cechują się wyjątkowa trwałością i przepięknym blaskiem.

Każdy produkt pakujemy w eleganckie pudełeczko z naszym logo, dzięki czemu biżuteria idealnie nadaje się również jako prezent. Nasze opakowania zostały wyprodukowane z najwyższej jakości materiałów,  które skutecznie chronią przechowywaną w nich biżuterię nie powodując jej matowienia czy odbarwiania.

Dodatkowo w trosce o środowisko ograniczamy zużycie plastiku do niezbędnego minimum