Jak wybrać naszyjnik na ślub?

naszyjnik na ślub

Jak wybrać naszyjnik na ślub?

Wybór naszyjnika ślubnego jest zasadniczo dość prosty. Główną zasadą, którą musisz się kierować jest to, aby naszyjnik ślubny pasował do kształtu dekoltu Twojej kreacji.

Suknia z dekoltem w kształcie litery V tak naprawdę daje Ci morze wyboru. Naszyjnik ślubny do tych sukni może mieć praktycznie każdą długość. Przy sukniach z dekoltem tego typu najkorzystniej będą jednak wyglądać długie naszyjniki ślubne. Ich kształt podkreśli Twoje atuty i będą idealnie współgrać z suknią.

Jeżeli dekolt Twojej sukni ma kształt serca, karo, hiszpański lub okrągły wybierz krótki naszyjnik ślubny. Przy sukniach tego typu krótki naszyjnik będzie delikatnym podkreśleniem piękna Twojej kreacji.

Twoje suknia ma dekolt w kształcie łódki, halter lub jest mocno zabudowany albo intensywnie zdobiony? W takim przypadku naszyjnik ślubny nie jest Ci potrzebny! Postaw na kolczyki ślubne – to w zupełności wystarczy. Jeżeli nie wiesz jak wybrać kolczyki na ślub, zerknij na nasz poprzedni wpis na blogu 🙂

Pamiętaj, że biżuteria na ślub musi być dobrana kolorystycznie do Twojej sukni. 

Srebrna biżuteria ślubna sprawdzi się najlepiej przy klasycznych, białych sukniach. 

Natomiast jeśli Twoja suknia jest w kolorze śmietankowym pięknie wyglądać będzie do niej złota biżuteria ślubna, a do sukni w odcieniu różu idealnie sprawdzi się biżuteria ślubna rose gold.

Wiesz już jaki naszyjnik ślubny jest Ci potrzebny? To świetnie! Zapraszamy do naszego sklepu, gdzie znajdziesz srebrny naszyjnik ślubny, złoty naszyjnik ślubny, naszyjnik ślubny rose gold, długi naszyjnik ślubny, krótki naszyjnik ślubny, naszyjnik ślubny z cyrkoniami, naszyjnik ślubny z perłami oraz pozostałe elementy biżuterii ślubnej