Wybrać zestaw biżuterii ślubnej czy dobrać samemu poszczególne elementy?

biżuteria ślubna

Wybrać zestaw biżuterii ślubnej czy dobrać samemu poszczególne elementy?

Kolczyki ślubne, naszyjniki, bransoletki ślubne, srebrna biżuteria, złota biżuteria, biżuteria rose gold, z perłami, z cyrkoniami, kolczyki krótkie, kolczyki długie… ogrom wyboru! Nie wiesz jak wybrać biżuterię ślubną? Widząc różne wzory, kolory i kształty ogarnia Cię lekkie przerażenie? 

W takim razie wybierz zestaw biżuterii ślubnej. Dzięki temu dostaniesz gotowe rozwiązanie, bez poświęcania swojego czasu i energii na dobór poszczególnych elementów biżuterii na ślub. Zestaw biżuterii najczęściej składa się z kolczyków ślubnych i naszyjnika o takim samym wzorze. Do takiego zestawu z łatwością dobierzesz bransoletkę, która powinna być w zbliżonym do kompletu kształcie i kolorze, np. jeśli Twoje kolczyki i naszyjnik mają okrągłe kamienie wybierz bransoletkę również z takimi.

Czy jednak zawsze postawienie na komplet biżuterii ślubnej będzie trafionym wyborem? Naszym zdaniem niekoniecznie! Wybór modeli gotowych zestawów biżuterii jest ograniczony i może być Ci ciężko znaleźć idealną biżuterię do Twojej sukni.

Jeśli masz chwilę wolnego czasu, aby zastanowić się nad tym, które kolczyki ślubne i bransoletka ślubna będą idealnie współgrać z Twoją suknią rekomendujemy Ci takie rozwiązanie. W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór biżuterii na ślub, a dodatkowo w opisie każdego produktu przygotowaliśmy propozycje z czym możesz go zestawić.

Wybrałaś już kolczyki na ślub jednak nie wiesz co z resztą? Zajrzyj na nasze wcześniejsze wpisy na blogu. Przygotowaliśmy garść informacji na temat tego jak wybrać biżuterię na ślub.